ברוכים הבאים למדור הטיפים של אתר דיאטה בקלות!

במדור דיאט טיפ תוכלו למצוא טיפים שונים בנושא דיאטה אשר יסייעו לכם להתמודד ביתר הצלחה עם תהליך ההרזיה, וזאת תוך שמירה על שלושת כללי המפתח: תזונה נכונה, התמדה והדרגתיות.

כולנו היינו שותפים להרגשה המציקה כי "הגיע הזמן לעשות דיאטה" (לפחות פעם אחת בחיינו - אם לא יותר), ואכן מדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר בתהליך הדיאטה המגיעה לרוב לאחר הקביעה כי "הגיע עת השקילה". בעודנו ממהרים למצוא את מד המשקל המדויק ביותר הקיים בביתינו אנו מתמלאים תקווה כי מד השקילה לא יראה חריגה. אולם בניגוד לכל ציפיותינו, המשקל מצביע על חריגה עודפת. ובכן, מכאן נדרשת החלטה כנה כי יש לגייס את כל כוחותינו למען ירידה בריאה במשקל.

משהתבייתנו על "המטרה" אנו דרוכים ומוכנים לפעול בהתאם להוראות תוכנית הדיאטה שלנו, לשנות את הרגלי האכילה הלקויים שלנו ולעלות על דרך הישר.

מדור דיאט טיפ מבקש להעניק לגולשים סדרה של טיפים שיסייעו לכם לעבור בשלום את תקופת הדיאטה כמו כן במדור דיאט טיפ יוכלו הגולשים להיחשף לעצות שיסייעו להם להתגבר על התשוקה הפתאומית לנשנושים ולממתקים במהלך הדיאטה.

טיפים מובילים לדיאטה בריאה, מאוזנת ונכונה

  • דיאטה מתחילה בשקילה – הקפידו לשקול את עצמכם טרם תחילת תהליך הדיאטה ובמהלכו מדי חודש או בעת ביקורכם אצל דיאטנית או בקבוצת שומרי המשקל.
  • נהלו יומן אכילה – הקפידו לנהל יומן אכילה (לפחות שבוע אחד) וכך תוכלו לראות מהם הרגלי האכילה שלכם, מהן החולשות שלכן (שוקולד/לחם/ממתקים) ועוד, ועל פי אבחנה זו תוכלו להתאים לעצמכם את הדיאטה המומלצת ביותר.
לוגו נביעות
  • הרבו בשתיית מים – שתו לפחות 12 כוסות של מים מינרליים ביום אשר יסיעו לכם מאוד בהרזיה.
  • איכלו 5-6 ארוחות ביום (שלוש גדולות ושלוש קטנות) – אם תסגלו הרגלי אכילה נכונים, מאוזנים ומסודרים, לרבות 5-6 ארוחות ביום תרגישו שבעים יותר לאורך זמן רב יותר וכך תוכלו להפחית יותר קילוגרמים ממשקל גופכם.
  • הימנעו מהכנסת "ממתקים" או "מאכלים אסורים" אל מפתן דלתכם שמא תתפתו...
  • הקפידו לאכול בישיבה ליד שולחן וכן הקפידו על קצב לעיסה איטי.
  • הקפידו לשלב פעילות גופנית קבועה במהלך הדיאטה.

לסיכום, במדור דיאט טיפ תוכלו למצוא הסברים מפורטים לכל דיאט טיפ שהוצג במאמר.

הנה כמה טיפים נוספים!

דיאטה מתחילה בשקילה דיאטה מתחילה בשקילה

הרבו בשתיית מים הרבו בשתיית מים

סלרי סלרי