איך להוריד במשקל תוך 10 ימים

אם אתם רוצים להתכונן ולהתאים את עצמכם לחגים או להיכנס לחולצה החדשה שאתם רוצים או הג'ינס היפה שראיתם בחנות הבגדים אתם יכולים לעשות זאת בתוך זמן קצר. קיראו את הטיפים ותופתעו לגלות שזה אפשרי בצורה טבעית ונכונה מבלי הצורך להגיע לשאיבת שומן, שתיית תה דיטוקס, טיפול בדמיון מודרך וכדומה. תוך זמן קצר של 10 ימים, תוכלו לראות שינוי משמעותי ולא תאמינו כמה זה פשוט והשאר? תלוי בכם.

 

1- התחילו את היום באימון

 

תזמנו את שעון המעורר 20 דקות לפני השעה הרגילה שאתם קמים ותצאו לריצה, עשו יוגה, מתיחות, וכדומה. מחקרים מראים שספורט בבוקר אפקטיבי יותר מאשר בערב והוא יעזור לירידה במשקל ולהרגשת אנרגיה במהלך היום.

 

2-  אל תשקלו את עצמכם מידי יום

 

זה יכול להוריד מהמוטיבציה שלכם במידה ותראו שלא ירדתם, מה שלא בהכרח גם נכון. לא תמיד הסקאלה תהיה נכונה מכיוון שאולי אכלתם לא מזמן, שתיתם או שזה מסת השריר שמדברת ולא השומן שאתם רוצים להוריד. שיקלו את עצמכם פעם בשבוע בבוקר לפני שאתם שותים אפילו מים.

  

3- איכלו תפוח אחד ביום - לאכול אותו או לדמיין אותו.

 

אם אתם לא יכולים לאכול את כל התפוח, אתם לא רעבים, אתם משועממים! החליפו את המחשבה בפעילויות מהנות או בתחביבים כמו שירה, קריאה או כל מה שמתחשק לכם. לחשוב על אוכל כל הזמן יכול להיות מאוד מיסוי על מאמצי ההרזיה שלך.

 

4- במשך 10 הימים הבאים נסו לאכול ארוחות מקסימליות בבית.

 

זה ייתן לכם שליטה מלאה על מרכיבים כמו סוכר, שומן, שמן ומלח שנכנסים למזון שלכם. אתם תהיו מופתעים כמה מהר תאבדו את האקסטרה קלוריות רק מהשיטה הזאת.

 

5- איכלו לאט

 

כולנו יודעים את זה, אבל עכשיו שימו את זה בפועל. תתפלאו כיצד המנות שלכם יפחתו והאוכל שלכם ייספג טוב יותר. לאכול במצב של רגיעה מוחלטת לספיגה ועיכול מיטביים.

 

6 - איכלו חלבון

 

הגדילו את צריכת החלבון שלכם מכיוון שהיא מסייעת בשריפת שומן ובבניית שרירים. אכלו גבינה, ביצים, נבטים, עדשים עוף, דגים או בשר. כמו כן, חלבון שומר עליך מלא מכיוון שלגופכם לוקח זמן לעכל חלבון, ומכאן שאתה שבע.

 

7- אל תמלאו אוכל לא בריא בבית

 

אי אפשר לעמוד בפיתוי אם הוא יושב על מדף המטבח שלכם. אל תקבלו אוכל רע, אל תאכלו אוכל רע. אף אחד ממשפחתכם לא זקוק לאוכל מעובד, לא בריא, ארוז. הדרך היחידה לעקוף אותה היא לא לקנות אותם.

 

8- חישוב על המשקל האידיאלי שלכם

 

דמיינו את עצמכם במשקל החלומי שלכם. דמיינו ללבוש בגד שחלמתם עליו, וראו את עצמכם רזים. כל מה שקיים התחיל במחשבה נכונה. חזקו את עצמכם באמירות חיוביות ואמרו לעצמכם "אשיג משקל xyz בעוד 10 ימים, אל תפקפקו במחשבותיכם. תנו להם את האנרגיה הנכונה, וראו את עצמכם מאושרים ורזים לא רק במחשבה אלא במציאות.

 

הטיפים שנכתבו הם בגדר המלצה בלבד. יש להתייעץ עם רופא לפני שימוש בכל אחד מהם.