ויטמין D להבהרת פיגמנטציה

תוכן [ הסתר ]
pill-g6fd0a99db-640

ויטמין הוא תרכובת או קבוצה של תרכובות אורגניות הדרושות לגוף, אבל אינן מיוצרות בו או מיוצרות בכמויות לא מספיקות. כבר בעת העתיקה הכירו אנשי רפואה חלק מהוויטמינים. עם השנים התברר כי ויטמינים ותוספי תזונה מסייעים להרזיה בדרכים שונות. עם הדרכים הללו ניתן למנות הפחתת תאבון או הגברת חילוף החומרים בגוף. ואולם יש ויטמינים שמעבר לתפקיד הדיאטטי שלהם, יש להם חשיבות רבה גם בתפקוד הרגיל של הגוף באופן כללי ולטיפול בעור הפנים בפרט, כמו למשל הבהרת פיגמנטציה. אחד הוויטמינים הללו הוא ויטמין D. בשורות להלן נבהיר בקצרה את החשיבות של ויטמינים גם בשמירה על עור הפנים. בנוסף, נתמקד בוויטמין D ובתועלת הרבה שהוא מביא לגוף.

 

 לא רק לדיאטה – ויטמינים גם לעור הפנים

הוויטמינים ידועים, כאמור, בתרומה שלהם לבריאות. כבר במאה הקודמת השתרשה גם ההבנה שהוויטמינים יכולים לסייע גם למי שמעוניין לשמור על המשקל, על המראה ועל הגזרה של הגוף. בחירה נכונה של ויטמינים יכולה להשפיע גם על המראה הכללי של העור ולהפוך אותו לחיוני יותר, מבריק ובריא הרבה יותר. ההשפעה של הוויטמינים משמעותית בכל חלק בגוף, אבל חשובה הרבה יותר כשמדובר בעור הפנים. הסיבה לכך היא שהפנים חשופות תמיד, והם גם המקום הראשון שתשומת הלב פונה אליו. מהסיבה הזאת, מרבית הנשים והגברים המבקשים לבצע הבהרת פיגמנטציה שמים דגש על עור הפנים. ואכן, שימוש נכון בוויטמינים יכול להשיג תוצאה טובה בנושא זה.

פיגמנטציה בפנים? ניסיתם כבר ויטמין D?

פיגמנטציה היא, באופן כללי, שינויים בצבעים של העור. הפיגמנטציה יכולה להיגרם מסיבות רבות – החל משיזוף לא אחיד וכלה מתהליכים העוברים על המטופל עצמו. הנושא הזה נחקר לא מעט, ונמצא ששימוש נכון בוויטמינים עשוי לסייע בהעלמת הפיגמנטציה וביצירת גוון אחיד לעור. אמנם לא מדובר בבעיה בריאותית, אבל יש הרואים בפיגמנטציה בעיה אסתטית של ממש. ככל שעובר הזמן, מתברר כי הבהרת פיגמנטציה איכותית יכולה להיות מושגת גם באמצעות שימוש בוויטמין D. מתברר שהוויטמין הזה, מעבר לתרומה האמיתית שלו לחיזוק העצמות, יכול לעשות פלאים גם לעור הפנים.

איך ויטמין D יכול לסייע בהבהרת כתמי פיגמנטציה

ההשפעה של ויטמין D על העצמות ידועה – הוא מחזק ומייצב אותן, ומסייע ביצירת סידן. כמו כן, הוויטמין הזה מסייע גם לטיפול בקמטים בעור הפנים ובכלל. אבל מה שרבים אינם יודעים, הוא שוויטמין זה מסייע גם בשמירה על החיוניות והלחות של העור והעלמת כמתים. ויטמין D מעורב ישירות בהליך החלוקה והייצור של תאים חדשים. לפיכך, הנוכחות שלו בתרכובות שונות לטיפול בפנים יכולה לסייע גם בנושא הבהרת פיגמנטציה והעלמת כתמים. ויטמין D משלב, אם כך, גם בריאות וגם אסתטיקה. מעוניינים לדעת עוד? זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כעת והמומחים שלנו ישמחו לסייע לכם.