»
»

דיאטת מרק כרוב – דיאטת כאסח!

אם גם אתם מחפשים דרך מהירה להורדת כמה קילוגרמים מיותרים לקראת החתונה או לקראת הקיץ הקרב, דיאטת מרק הכרוב היא התשובה הנכונה. לא מדובר בתרופת פלא, אלא בדיאטה קשה, ולמעשה לא כל כך בריאה, שיתרונה היחידי טמון בעובדה כי זו דיאטה המאפשרת ירידה מהירה במשקל, וירידה מהירה זו במשקל הפכה את דיאטת מרק הכרוב לפופולרית ביותר.

מהי דיאטת מרק כרוב?

מדובר בלהיט דיאטטי היסטרי, שכבש את רחבי ארצות הברית בשנות השבעים והשמונים, ומאוחר יותר הגיע גם לארצנו הקטנטונת. דיאטת מרק הכרוב, היא למעשה דיאטה הנשענת על עקרונות פשוטים, הכוללים: צריכה בסיסית, יומיומית ובלתי מוגבלת של מרק כרוב, בשילוב של צריכת פחמימות וחלבונים מועטה ומוגבלת. מדובר בדיאטה, שנועדה לתת פתרון מהיר לשריפת שומנים, ולכן מכונה דיאטת מרק כרוב - דיאטת הכאסח, שכן היא עשויה להפחית בין 4 ל – 6 קילוגרמים בשבוע, זאת לאור העובדה כי מדובר בדיאטה המועשרת בסיבים, אך דלה בשומנים, ולפיכך גורמת לאיבוד מהיר כל כך של משקל.

יחד עם זאת, מדובר בדיאטה המיועדת לטווח קצר, אשר נחשבת לדיאטה מסוכנת ולא מומלצת.

מיהו ממציא השיטה?

ההנחה הגורפת טוענת, כי ממציא שיטת דיאטת מרק הכרוב הנו בית חולים אמריקאי, על שם: "סאקרד הארט ממוריאל" אשר פיתח דיאטה מיוחדת, שנועדה לסייע בהפחתת משקל מהירה לחולי לב הסובלים מעודף משקל מאסיבי, ואשר צריכים לעבור ניתוח לב פתוח. אולם, מאוחר יותר התגלה כי מדובר בהנחה מוטעית, כיוון שלא קיים בית חולים שכזה בארצות הברית, כך שעד היום ממציא השיטה נותר עדיין בגדר תעלומה.

יתרונות דיאטת מרק כרוב

חסרונות דיאטת מרק כרוב

תפריט דיאטת מרק כרוב

לסיום, אם ברצונכם לשרוד את דיאטת מרק כרוב, הקפידו על כמה כללים ברורים: מלאו אחר ההוראות המדויקות של דיאטת מרק כרוב, החזירו לגופכם את מלאי הויטמינים החסר באמצעות נטילת כדור מולטי ויטמין, הקפידו לשתות הרבה מים (ולפחות ארבע כוסות), הוסיפו תבלון מעניין למרק על מנת לחדש את טעמו, והכי חשוב אל תרעבו, שתו לשובע מהמרק וזכרו כי מדובר בדיאטה קצרה. מלבד זאת, טרם התחלת הדיאטה, מומלץ לשקול היטב את הסיכונים הקיימים בעת ביצוע דיאטת מרק כרוב.

דיאטה בקלות