»
»

אימון דיאטה אישי

אימון דיאטה אישי הוא שיטת הרזייה חדשה ואפקטיבית להפחתת משקל ושינוי הרגלי אכילה לקויים.

בשנים האחרונות, שיטה זו צוברת תאוצה מטאורית בקרב אנשים הסובלים ממשקל עודף, זאת לנוכח העובדה כי מדובר בשיטה הדוגלת בעקרון פסיכולוגי פשוט: הרזיה מתחילה בשינוי תפיסתי, מחשבתי ופנימי. ההתמקדות במקור הבעיה ולא בעטיפה החיצונית, היא שמחוללת פלאים בקרב אנשים שבמשך שנים לא הצליחו להשיל את הקילוגרמים העודפים.

במאמר הבא, נברר מהי המהות העומדת מאחורי אימון דיאטה אישי, ומהם הסיבות להצלחה המטאורית של שיטה זו.

מהו אימון דיאטה אישי?

אימון דיאטה אישי הוא מפגש אחד על אחד, אשר מטרתו לכונן שינוי מחשבתי ולהעניק למאומן את הכלים לסיגול אורח חיים בריא המושתת על בניית מערכת יחסים פוזיטיבית עם אוכל.

המטרה העיקרית היא להבין מהם הפרמטרים האישיים, הפסיכולוגיים והנפשיים המשפיעים לרעה על הרגלי האכילה שלנו ועל מה שאנו משדרים לרבות: ביטחון עצמי נמוך, מצבי רוח קיצוניים, כישלון, חוסר איזון פנימי ועוד.

בתום תהליך אימון דיאטה אישי, המאומן לומד כיצד לטפל במחשבה ולתעל אותה לאפיקים חיוביים וכך באמצעות שינויי מחשבתי ופנימי להצליח במלחמה הקשה עם המשקל.

מה ההבדל בין אימון דיאטה אישי לדיאטנית או יועצת תזונה?

תזונה ודיאטנים המטפלים במעטפת החיצונית של המטופל המבקש לרזות ומתמקדים בבניית תפריט אישי וסיגול הרגלי אכילה נכונים, מאמנים לאימון דיאטה אישי מטפלים:

מאמן דיאטה אישי מאפשר למאומן להבין את החשיבות המהותית של הדיאטה ושל הצלחתה לחייו האישיים (העלאת הביטחון האישי, העלאת האנרגיה האישית, חשיבה חיובית וכו'). מחדד את המטרה של תהליך ההרזיה ומספק למאומן את הכלים אשר באמצעותם יוכל לשפר את איכות חייו, לרזות ולעמוד במטרות שהציב לעצמו.

מה לומדים במהלך מפגשי אימון של דיאטה אישית?

במהלך אימון אישי לדיאטה יתורגלו שינויי הרגלי האכילה והמחשבה של המאומן וזאת באמצעות תהליך של למידה הכולל את הפרמטרים הבאים:

מהם היתרונות בתהליך הרזייה מסוג אימון דיאטה אישי?

לסיכום, אם ברצונכם לשנות בצורה מהותית את אופן החשיבה שלכם על אוכל אימון דיאטה אישי הוא התשובה הנכונה עבורכם.

דיאטה בקלות